• Home
  • Information
  • News & Announcements

News & Announcements

Monday, 02 September 2019, 21:58
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΑ

Monday, 02 September 2019, 12:52
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΚΥΠΡΟΥ 2019-2020 ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ

Thursday, 06 June 2019, 11:57
 Marathon Livadia Video  

Monday, 28 January 2019, 11:47
Ακόμα μια επιτυχία για τον Δήμο Λιβαδιών. Βράβευση ως ``Πράσινη Πόλη της Κύπρου`` για το έργο `` Μουσείο Μνήμης Καλαμουργικής``στη κατηγορία ``Πολιτισμός και Περιβάλλον`` για το έτος 2018. Την Πράσινη Σημαία και Αναμνηστική Πλακέτα παρέλαβε από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας ο Δήμαρχος Λιβαδιών Μάριος Αρμένης σε ειδική τελετή που έγινε στο Προεδρικό Μέγαρο στις 22.1.19. Ο παγκύπριος διαγωνισμός προκυρήχθηκε από το Περιβαλλοντικό Κέντρο Περιβαλλοντικής Έρευνας και Εκπαίδευσης Ιεράς Μητρόπολης Λεμεσού, Επίτροπο Περιβάλλοντος , Ένωση Δήμων και Ένωση Κοινοτήτων.

Friday, 21 December 2018, 14:50
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΩΝ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ

Friday, 21 December 2018, 14:49
ΕΥΧΕΣ

Friday, 16 November 2018, 14:41
ΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΤΟΥ Ε.Ε.Ε ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΗΣ ΦΟΡΜΑΣ (ΑΙΤΗΣΗΣ) ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ(Ε.Ε.Ε) ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟΝ. ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ κ. ΜΑΡΙΟ ΑΡΜΕΝΗ.

Thursday, 27 September 2018, 20:28
ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

Thursday, 26 July 2018, 15:38
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΕΙΔΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΣΤΟΥΣ ΠΥΡΟΠΛΗΚΤΟΥΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Friday, 13 July 2018, 17:25
Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΜΥΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 15 ΚΑΙ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΗΧΗΣΟΥΝ ΟΙ ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥΣ ΤΟΥ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΕΙΣΒΟΛΗΣ.

Friday, 22 June 2018, 21:43
ΠΟΡΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ

Friday, 08 June 2018, 17:04
ΠΟΡΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ

Wednesday, 11 April 2018, 13:54
ΔΩΡΕΑΝ ΑΚΟΥΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ

Thursday, 05 April 2018, 12:30
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Wednesday, 04 April 2018, 14:09
Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΣΚΥΒΑΛΛΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ

Wednesday, 04 April 2018, 14:04
ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ

Monday, 02 April 2018, 13:26
ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ

Thursday, 08 March 2018, 15:05
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Tuesday, 30 January 2018, 12:11
ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΧΕΙΟΥ ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ ΤΥΦΛΩΝ

Friday, 19 January 2018, 13:24
Έγινε  στις 18 Ιανουαρίου 2018 κοπή βασιλόπιττας από το Δήμαρχο Μάριο Αρμένη στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Λιβαδιών μετά το καθιερωμένο διάβασμα για άτομα τρίτης ηλικίας από την σύζυγο του Δημάρχου.Ο τυχερός παππούς εκτος από το τυχερό φλουρί κέρδισε και το ιστορικό βιβλίο για τα Λιβάδια

Powered by Technomart